Про факультет

«Факультет суспільних наук покликаний готувати студентів до ХХІ століття, котре потребує професіоналів з моральними цінностями, –  каже декан факультету Володимир Турчиновський. – Ми хочемо, щоб наші студенти працювали і отримували практичний досвід в реальному професійному сегменті вже з першого-другого курсів навчання, тому усі програми факультету є академічно відкритими. І щоб сприяти цій відкритості ми провадитимемо роботу з партнерами, офіційними агенціями та різноманітними структурами в реальному професійному просторі».

Важливим є сприяння синтезу усіх програм та їх практичній спроможність. Векторами роботи у цьому контексті є розвиток менеджерських навичок, які допоможуть студентам реалізовувати власні проекти та бути конкурентними на ринку праці.

«Навчання на нашому факультеті повинне дати студентам розуміння важливості суспільної користі. А для цього навчальні програми мають виходити за межі університету і намагатися вирішувати реальні проблеми сучасного світу, як на локальному так і державному рівні. Тому, вкрай-важливо, щоб наукові досягнення могли конвертуватися в простір реальний суспільно-політичних проблем»,  – наголошує Володимир Турчиновський.

Контакти факультету Суспільних наук

Графік роботи: