Наша стійкість ґрунтується на нашій готовності боротися за цінності
Ділимося тезами з фінального дискусійного дня конференції під спільною назвою "Крихкість демократії та основи її стійкості"
Деталі
Стійкість та демократія: підсумки міжнародної конференції Факультету суспільних наук УКУ
Обговорення зокрема присвятили візії відбудови України та успішного функціонування нашої держави після перемоги. Участь у панельних дискусіях брали студенти та випускники УКУ. Ділимося з вами головними думками і тезами з цих панелей.
Детальніше
В УКУ відбулася міжнародна конференція «Стійкість та демократія»
Цьогоріч конференція об’єднала студентів, українських та закордонних експертів і правозахисників задля обговорення концепції нового суспільного договору та етичних інфраструктур для відбудови України.
більше
Демократія та стійкість
Провідні українські та закордонні експерти впродовж 4 днів обговорюватимуть моделі успішного функціонування нового суспільного договору на щорічній конференції від Факультету суспільних наук УКУ
Деталі
Яке майбутнє комунікацій в Україні?
Школа журналістики та комунікацій УКУ зробила спробу окреслити нові наративи медіаринку в Україні післявоєнної доби. Знання, досвід, страхи і цінності, які ми прожили за цей рік — були у фокусі конференції «Становлення стійкості: яке майбутнє комунікацій в Україні?».
Більше
Українське мистецтво як вияв протесту і стійкості
До річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, в Інституті європейських студій Нановіка Університету Нотр-Дам відбулося відкриття студентської виставки «Українське мистецтво як вияв протесту і стійкості» (Ukrainian Art as Protest and Resilience).
Детальніше
«Світло Справедливості»-2023
В Українському католицькому університеті відбулася церемонія вручення нагороди «Світло Справедливості». Лауреатами нагороди стали українські волонтери – Тарас Чмут, військовий аналітик і керівник благодійного фонду «Повернись живим», та Марія Берлінська, громадська діячка, засновниця «Центру підтримки аеророзвідки»
Більше
Школа відновлення від ІЛУ
В межах проєкту «На Хмарі» команда Інституту лідерства та управління Факультету суспільних наук УКУ влаштувала «інтенсив» з відновлення для всіх охочих представників громадського сектору у Славському
Більше
Стипендійний конкурс-2023
Кожен вступник, який вмотивований навчатися в УКУ та не має фінансової можливості оплатити повну вартість навчання, може претендувати на отримання Стипендії від Університету.
Деталі
Зимові випускні урочистості 2023 для магістрів УКУ
Цьогоріч до спільноти випускників Факультету суспільних наук УКУ приєднаються магістри Школи журналістики та комунікацій, Школи права та Інституту лідерства і управління.
Деталі
У 2023 році журналістську стипендію Вацлава Гавела отримала Юлія Бондар
Головна редакторка онлайн-медіа «Свідомі», випускниця Школи журналістики та комунікацій УКУ Юлія Бондар отримала журналістську стипендію імені Вацлава Гавела від «Радіо Свобода».
більше
Люди року-2022
Напередодні свят студенти ШЖК презентували новорічний спецвипуск шоу з підсумками року для всієї спільноти Українського католицького університету. Там відзначили людей, завдяки чиїм зусиллям ми вистояли у 2022.
Більше
Боротьба триває — солідарність та свобода перемагають
Декан Факультету суспільних наук УКУ Володимир Турчиновський у своїй колонці розмірковує над тим, з якими викликами доведеться боротися українському суспільству після нашої перемоги
детальніше
Емпатія – умова для формування соціального капіталу України
В УКУ відбулася конференція «Людський і суспільний капітал: втрати війни та розвиток оновленої України». Конференція є шостою із серії візійних форумів, які УКУ та НаУКМА організовують для аналітичних спільнот.
Детальніше
Вчитися в УКУ та в Україні — це коли на тебе дивиться весь світ:
В Українському католицькому університеті відбувся День відкритих дверей для майбутніх вступників. Цьогоріч подія відбулася в оновленому онлайн-форматі.
Читати більше
Подолати травми минулого заради майбутнього
УКУ та Університет Нотр-Даму презентували нову збірку статей. Книга «Травма комунізму» пропонує розповіді про складні десятиліття історії від науковців зі США, Чехії, Хорватії, Грузії, Угорщини, Польщі, Словаччини та України.
детальніше
Service Learning for Recovery of Ukraine
Панельна дискусія про те, як навчальні проєкти допомагають у вирішенні глобальних проблем і чого Україна може навчитися у світової спільноти щодо програм відновлення.
Дивитися
ІЛУ розпочав новий проєкт для підтримки громадського сектору
В Інституті лідерства та управління УКУ 10 листопада відбулось урочисте відкриття простору «На хмарі»
Детальніше
Спільнота саме своїх
«Радіо УКУ. студентське» запустили студенти-магістри програм «Журналістики» та «Медіакомунікацій». 17 листопада, на Міжнародний день студента вони презентували проєкт у стінах університету.
більше
В УКУ презентували проєкт «ДоНація», щоб підсилити підтримку талановитих студентів
В УКУ відбулася презентація проєкту «ДоНація» — платформи для збору пожертв на підтримку фінансування освіти студентів УКУ. Чому «ДоНація» та яку суму планують зібрати? — Читайте у матеріалі.
Детальніше
Місія ФСН
Плекання вільного суспільства на засадах цілісного людського розвитку
ФСН
це академічна спільнота, об'єднана візією цілісного людського розвитку, зорієнтована на студентське середовище, з наголосами на формуванні цілісної особистості, живому християнстві, інноваційному та критичному мисленні, моральній чутливості, командній взаємодії та лідерстві у служінні
Детальніше
Факультет суспільних наук УКУ
Previous
Next

Обери свою програму

Бакалаврат “Економіка. Політика. Економіка”

Бакалаврат “Соціологія”

Бакалаврат “Право”

Магістерська програма “Журналістика”

Магістерська програма “Медіакомунікації”

Магістерська програма “Права людини”

Магістерська програма “Управління неприбутковими організаціями”

Магістерська програма “Публічне управління та адміністрування”

Що нового?

Відео

Play Video

"Стійкість та демократія": підсумки першого дня конференції IHD-2023

Цікаве

Стійкість та демократія: підсумки міжнародної конференції Факультету суспільних наук УКУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

В УКУ відбулася міжнародна конференція «Стійкість та демократія»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

День відкритих дверей: українська освіта на часі

April 1 2023

10:00

Студентське містечко УКУ (вул. Козельницька 2)

День відкритих дверей: українська освіта на часі

April 1 2023

10:00

Студентське містечко УКУ (вул. Козельницька 2)

Research clusters

Факультет суспільних наук УКУ плекає екосистему з восьми освітніх та дослідницьких кластерів із потенціалом та синергією міждисциплінарної взаємодії і міжнародного партнерства, реалізуючи свою місію (посилання) та принципи (посилання) суспільного служіння.

Пряма мова

Play Video

Даниїл Ничка

студент магістерської програми "Журналістика"

Play Video

Дарія Агафонова

студентка програми "ЕПЕ" про свій досвід міжнародної академічної мобільності

«Україна приречена на перемогу, бо ми нарешті боремо свою меншовартість»: інтерв’ю із засновницею «Свідомі» Анастасією Бакуліною

«Україна приречена на перемогу, бо ми нарешті боремо свою меншовартість»: інтерв’ю із засновницею «Свідомі» Анастасією Бакуліною

Анастасія Бакуліна, "Журналістика"

Play Video

Марина Богун

Випускниця магістерської програми "Публічне управління та адміністрування"