Ecosystem

|
Ecosystem
0
викладачів
0
студенти
0
бакалаврські програми
0
магістерських програм

We grow in ministry

Факультет суспільних наук – це академічна спільнота, об’єднана візією цілісного людського розвитку, зорієнтована на студентське середовище, з наголосами на формуванні цілісної особистості, живому християнстві, інноваційному та критичному мисленні, моральній чутливості, командній взаємодії та лідерстві у служінні.

Факультет суспільних наук УКУ є екосистемою з восьми освітніх (посилання) та дослідницьких (посилання) кластерів, що генерує синергію міждисциплінарного навчання, досліджень і міжнародного партнерства та розвиває практику суспільного служіння.

Екосистема ФСН націлена на виховання покоління вільних та відповідальних осіб, випускників УКУ, (посилання на профіль випускника 2025) чутливих до потреб суспільства, зі знаннями, навичками та компетенціями XXI століття.

Ключовим елементом та цінністю екосистеми ФСН є досвід студентського життя, який студенти здобувають, опановуючи академічні дисципліни та компетенції:

Students experience

Greetings from the UCU Political Club

Студентська організація, яка працює над тим, щоб показати, що політика –– це не “складно, брудно і для обраних”.

Semester abroad

Досвід міжнародного навчання стає ключовим елементом повноцінної університетської освіти. У програмах університетської мобільності протягом 2019-2020 навчального року взяли участь четверо студентів програми “Соціологія”, троє студентів програми “Етика-Політика-Економіка” та студентка магістерської програми “Права людини”. Студенти навчалися в Чехії (Charles University), Німеччині (University of Bamberg), Нідерландах (Tilburg University), Литві (LCC International University) та США (Gulf Coast University, Флорида).

Victories for the future

Студенти магістерської програми ”Права людини” щороку тестують свої знання, вміння та навички на національних та міжнародних змаганнях під керівництвом досвідченої викладачки та менеджерки юридичної клініки Школи права Христини Ковцун.

Students debut in Germany

Наприкінці листопада 2019 студенти програми “Етика-Політика-Економіка” спільно зі студентами Національного університету «Київська Могилянська Академія» вперше представили Україну на міжнародній конференції-симуляції роботи Організації Об’єднаних Націй NMUN Germany 2019, яка відбулася в мальовничому місті Ерфурт, Німеччина. Українські студенти здобули Нагороду почесного відзначення делегації, яку вручають тим командам, члени яких відзначилися своєю активністю, дипломатичністю та дотриманням правил.

Academic community

Анастасія Блажко

Анастасія Блажко

Етика-Політика-Економіка

Іван Парамонов

Іван Парамонов

Інститут лідерства та управління

Тетяна Барашкова

Тетяна Барашкова

Школа права

Тарас Фединяк

Тарас Фединяк

Соціологія

Таня Боць

Таня Боць

Школа журналістики та комунікацій

Анастасія Педан

Анастасія Педан

Школа публічного управління

Play Video
Play Video