Graduates

|
Graduates
0
викладачів
0
студенти
0
бакалаврські програми
0
магістерських програм

Success stories

Спільнота випускників факультету у 2020 поповнилася 112-ма чудовими особистостями. Не сумніваємося, що їхні знання, вміння, мережа контактів та досвід християнських цінностей дозволять долати непрості виклики, засновувати знакові проекти, творити навколо себе атмосферу довіри, взаємодії та партнерства. 

Play Video

Марина Богун здобула почесне звання Valedictor 2020 та звернулася зі святковими словом до усіх випускників, викладачів та гостей літніх випускних урочистостей УКУ. Марина —випускниця магістерської програми з публічного управління та адміністрування, експертка з маркетингу та комунікацій, волонтерка, громадська діячка, а ще — співачка та акторка за покликом душі. Запрошуємо Вас переглянути промову Марини Богун, яка надихає нас світлою радістю віри та довіри, запалює енергією власного свідчення та запрошує до лідерства служіння у непростий час суспільної турбулентності, спричиненої пандемією Covid-19.

Марина Богун

Випускниця магістерської програми "Публічне управління та адміністрування"

Галина Бенцак

Проща була для мене справжнім духовним відпочинком. Спочатку я навіть не підозрювала, що мені настільки сподобається. Але ці декілька годин в хорошому товаристві подарували мені дуже багато гарних спогадів. Ми не лише відвідали святі місця, а ще й співали пісні, спілкувались, були в гостях у ведмежому притулку і загалом добре, а головне – корисно, разом провели час, забувши на декілька годин про всі дедлайни, важливі справи й завдання.

Галина Бенцак

Соціологія

Таня Боць

Таня Боць

Школа журналістики та комунікацій

Я надзвичайно задоволена навчанням в школі і нашою програмою з журналістики, особливо тим, що в нас багато практичних проєктів. Саме за цим я й вступала в УКУ. До цього ще позитивний момент – у нас лектори не теоретики, а практики, і можуть дати реально потрібні знання. Також приємно здивувала модель спілкування студент-викладач, яка в УКУ працює без зайвої офіціозності та допомагає розбудовувати спільноту. Це добре впливає як на міжособистісні зв'язки, так і на навчання.