Тема конференції 2021:

Цілісний розвиток людини в епоху цифрових технологій: бідність, міграція, пандемія та ідея нової соціальної етики

23-26 Лютого, м. Львів, Україна (онлайн)

У 2019 році Міжнародний інститут етики та проблем сучасності (IIECI) разом із Факультетом соціальних наук Українського католицького університету (УКУ) розпочали щорічну серію міжнародних конференцій в рамках широкої теми під назвою “Цілісний розвиток людини в епоху цифрових технологій”.

Основна мета серії – залучити різноманітні сфери досліджень до плідного багатодисциплінарного діалогу з питань, що мають суспільне значення, з особливим посиланням на «Цілісний розвиток людини» (екологію особи); така тема не може бути ефективно розроблена жодною спеціалізованою сферою науки, а тому вимагає багатопрофільного підходу.

Контекст такого підходу – католицьке соціальне вчення (CST), де «Цілісний розвиток людини» використовується як ключова концепція для вирішення складних викликів та можливостей, пов’язаних з гідним людським розвитком та соціальним прогресом. Він пропонує важливу і багату перспективу на єдність людського життя та досвіду, значення справді людських стосунків та сенс відповідальності в контексті цифрового світу, що швидко розвивається.